کلاهبرداری جدید با ورق کارتن پلاست مشهد همه را شگفت زده نمود

ما ورق های کارتن پلاست راه راه را نه تنها در اندازه های استاندارد، بلکه در اندازه های سفارشی برای برآورده کردن نیازهای شما ارائه می دهیم. فروشگاه آنلاین ما به شما امکان می دهد قیمت ورق های کارتن پلاست راه راه را در هر اندازه ای که قابل تصور است محاسبه کنید و آنها را مستقیماً در هر تعداد سفارش دهید.

شما همچنین می توانید آن را هر طور که دوست دارید چاپ کنید.  ورق کارتن پلاست مشهد راه راه ساخته شده ما نه تنها ارزان قیمت هستند، بلکه 100٪ قابل بازیافت هستند و بنابراین سازگار با محیط زیست هستند. دو پرنده با یک سنگ: با استفاده از ورق های مقوای موجدار با بالاترین کیفیت موجود، کمک ارزشمندی به حفاظت از محیط زیست می کنند.

کارتن پلاست راه راه یک محصول خمیری است که در صنعت بسته بندی کاربرد فراوانی دارد. کارتن پلاست راه راه نسبت به وزن آن بسیار سبک و پایدار است. این پرمصرف ترین ماده بسته بندی در جهان است و اغلب برای بسته بندی حمل و نقل استفاده می شود.

کارتن پلاست 100% از مواد خام تجدید پذیر تشکیل شده است و بنابراین یک موهبت واقعی برای محیط زیست است. برای تولید مقوای راه راه از چسب و کاغذهای پایه استفاده می شود. بسته بندی مقوا راه راه سازگار با محیط زیست و پایدار است زیرا می توان آن را 100٪ پس از استفاده بازیافت کرد.

ورق های کارتن پلاست راه راه برای جدا کردن یا چیدن کالاها در کارتن یا روی پالت ایده آل هستند. علاوه بر این، ورق های مقوا راه راه نیز می توانند به عنوان پوشش خارجی برای کالاها استفاده شوند تا از آسیب های ناشی از ضربه یا اصطکاک محافظت کنند.

کارتن

کاغذ پایه کارتن پلاست راه راه به عنوان ماده اولیه اولیه برای تولید مقوا راه راه استفاده می شود. کاغذ پایه راه راه عمدتاً از کاغذ بازیافتی با نسبت معینی از الیاف بکر و چسب نشاسته تشکیل شده است.

اولین قدم در تولید کارتن پلاست راه راه این است که ابتدا کاغذ را گرم کرده و با بخار مرطوب کنید. کاغذ تحت فشار و گرما بین دو غلتک موجدار چرخ دنده مانند که با یکدیگر مشبک شده و موج‌ها را ایجاد می‌کنند، رد می‌شود.

سپس راه راه ها با چسب نشاسته پوشانده می شوند. در نهایت، دو تکه کاغذ صاف با استفاده از غلتک های پرس روی هر راه راه چسبانده می شود. پس از خشک شدن، کارتن پلاست راه راه تمام شده به اندازه برش داده می شود.

تفاوت بین کاغذهای پایه کرافت لاینر و تست لاینر موجدار چیست؟
کاغذهای لاینر کرافت از چوب های مخروطی ساخته شده و حداقل 80 درصد از الیاف تازه تشکیل شده است. کاغذهای خط کرافت، کاغذهای پایه موجدار محکم و پایدار هستند.

کاغذهای لاینر تست از 100% کاغذ بازیابی شده ساخته شده اند. این باعث می شود که کیفیت آنها کمی پایین تر از کاغذهای خط کرافت ساخته شده از چوب بکر باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.