پشم سنگ رولی به صورت رایگان در آفریقا توزیع می شود

پشم سنگ ماده ای است که از سنگ های آتشفشانی به دست می آید. فیبر در نتیجه ذوب سنگ های بازالت با حرارت دادن آنها در دمای تقریباً 1500 درجه سانتیگراد به دست می آید.

این الیاف به‌دست‌آمده به ماده اولیه اصلی تخته عایق حرارتی پشم سنگ رولی تبدیل می‌شود. به طور خلاصه، پشم سنگ یک ماده عایق حرارتی است که 97 درصد فیبر دارد. به دلیل ساختار غیر آلی خود، باکتری و میکروارگانیسم تولید نمی کند. علاوه بر عایق حرارتی بالا از رطوبت نیز جلوگیری می کند.

ژاکت پشم سنگ پوشش موادی است که با تکنیک های تولید ذکر شده در بالا به دست می آید تا با تبدیل ساختمان ها به صفحه عایق حرارتی شود.

کل ساختمان را می توان با کمک مواد اضافی مختلف مانند تخته پشم سنگ یا پانل پشم سنگ و رولپلاک ها و پروفیل های گوشه ای پوشاند. با گچ بری با گچ تزئینی مناسب می توان آن را به رنگ دلخواه رنگ آمیزی کرد. متریال از بیرون نما قابل رویت نیست.

برد عایق حرارتی پشم سنگ چه ویژگی هایی دارد؟ پشم سنگ یکی از بهترین و سالم ترین موادی است که می توان از آن برای عایق کاری حرارتی استفاده کرد.

عایق حرارتی بالایی دارد. در عین حال، از آنجایی که ضریب هدایت حرارتی بسیار پایین است، عملکرد بالایی در کاربردهای عایق حرارتی نشان می دهد. این ماده که در سایزهای مختلف قابل تولید است در کلاس نسوز نوع A1 می باشد.

پشم سنگ

این ویژگی همچنین آن را به یک ماده عایق آتش خوب تبدیل می کند. این ماده که در برابر رطوبت و رطوبت بسیار مقاوم است، دچار خوردگی و زنگ زدگی نمی شود. عملکرد بالای خود را در طول عمر ساختمان مورد استفاده برای عایق حرارتی حفظ می کند و یک مانع گرمایی کامل ایجاد می کند.

در عین حال پشم سنگ یکی از مواد عایق با کمترین نفوذپذیری صوتی است. می توان از آن نه تنها برای عایق حرارت یا آتش، بلکه برای عایق صدا نیز استفاده کرد. با این ویژگی به سطح آسایش ساختمان هایی که در آنها زندگی می شود کمک می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.