پدربزرگی خاطرات خوردن گلاب کوه زرد را برای نتیجه های خود تعریف کرد

گلاب را می توان به عنوان یک مراقبت بعد از آفتاب استفاده کرد زیرا پوست را پس از قرار گرفتن در معرض آفتاب تسکین و ترمیم می کند.

همچنین می‌توانید از گل رز برای تسکین چشم‌های پف‌کرده استفاده کنید، با قرار دادن گلوله‌های پنبه‌ای آغشته به گلاب کوه زرد در یخچال قبل از گذاشتن روی چشم‌هایتان. شما باید آن را برای چند دقیقه نگه دارید تا بلافاصله اثرات آن را احساس کنید! چشم ها باد می کنند و حلقه های تیره محو می شوند.

همچنین می‌توانید از گل رز برای تسکین چشم‌های پف‌کرده استفاده کنید، با قرار دادن گلوله‌های پنبه‌ای آغشته به گلاب در یخچال قبل از گذاشتن روی چشم‌هایتان. شما باید آن را برای چند دقیقه نگه دارید تا بلافاصله اثرات آن را احساس کنید! چشم ها باد می کنند و حلقه های تیره محو می شوند.

گلاب را می‌توان به‌عنوان اسپری یا روی پد پنبه‌ای، به‌عنوان لوسیون مقوی برای پاک‌سازی پوست، یا به‌عنوان پاک‌کننده آرایش، مخلوط با روغن بادام شیرین یا روغن ماکادمیا استفاده کرد.

حتی می توانید یک قاشق چای خوری گلاب را به مرطوب کننده خود اضافه کنید، اما به خاطر داشته باشید که هر چه خالص تر استفاده شود، بیشتر از مواد موثره آن بهره مند خواهید شد.

گلاب

برای انتخاب گلاب مناسب ابتدا باید به انتخاب یک محصول خالص دقت کنید که پس از تقطیر رنگ و یا اصلاح نشده باشد. ایده آل این است که از آب گل رز خالص و ارگانیک، بدون مواد نگهدارنده استفاده کنید به شرطی که خنک نگه داشته شود و ظرف 3 تا 4 ماه مصرف شود.

برای اطمینان از انتخاب گلاب با کیفیت، گلاب دمشق، مراکش یا بلغارستان را انتخاب کنید.

دستور العمل های خانگی مراقبت از صورت ما بر اساس گلاب: برای تهیه درمان های خانگی می توان از گلاب به همراه سایر محصولات استفاده کرد. برای داشتن پوستی درخشان، گلاب را با خاک رس سفید یا صورتی مخلوط کنید.

برای اثر ضد چروک، آن را با عسل یا سیستوس هیدروسول مخلوط کنید. برای مبارزه با روزاسه، گلاب را با اسانس یا سیستوس هیدروسول مخلوط کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.