دارچین لوله ای بلند هدیه ای به بازیکنان بیسبال در آمریکا بود

دارچین با تمام خواص ضد التهابی و ضد باکتریایی خود، به وضوح بر سیستم گوارش ما تأثیر می گذارد. و نه کمترین، زیرا فضیلت های بسیاری را به همراه دارد!

در واقع، دارچین لوله ای بلند به آرام کردن سوزش سر دل و مشکلات گوارشی کمک می کند. بین رفلاکس اسید، نفخ، حالت تهوع و حتی اثرات محدودکننده تری مانند اسهال، سوء هاضمه و استفراغ را می توان با مصرف دارچین کاهش یا حتی از بین برد.

برای متعادل کردن فلور روده خود با مصرف دارچین، ترجیح دهید آن را در نوشیدنی هایی مانند چای یا چای گیاهی بنوشید.

این ادویه توانایی تحریک رشد مو و همچنین تقویت آن را دارد و در نتیجه ریزش آن را محدود می کند. با بهبود وضعیت پوسته های مو، شکننده و مقاوم تر می شود.

دارچین همچنین به لطف پراکسیداز طبیعی، آنزیمی که به طور طبیعی در دارچین وجود دارد، برای روشن کردن موها استفاده می شود. بیایید با هم کنار بیایم، واضح است که شفاف سازی ساده خواهد بود!

دارچین به دلیل محتوای فیبر غذایی و عملکرد آنتی اکسیدانی آن قابل توجه است. این در واقع یکی از آنتی اکسیدان ترین غذاهایی است که در رده بندی آنتی اکسیدان ترین مواد غذایی وجود دارد، به ویژه به دلیل محتوای پروآنتوسیانیدین و سینامالدئید.

دارچین

این آنتی اکسیدان ها از سلول های بدن در برابر آسیب های ناشی از رادیکال های آزاد محافظت می کنند و به پیشگیری از بیماری های مرتبط با پیری کمک می کنند.

برای اطلاعات، شاخص TAC برای 2 گرم دارچین، که اثر آنتی اکسیدانی را اندازه گیری می کند، 5351 میکرومول است که قابل توجه است.

دارچین چه فوایدی دارد؟
دارچین عمدتا دارای خواص آنتی اکسیدانی، ضد باکتریایی و ضد التهابی است. عمدتاً برای تحریک سیستم ایمنی، تسکین مشکلات گوارشی و درمان طبیعی دیابت نوع 2 استفاده می شود.

عمل بر روی سیستم ایمنی بدن
دارچین برای درمان تمام بیماری های زمستانی ایده آل است: سرماخوردگی، سرفه، آنفولانزا و سایر ویروس ها. در واقع، به دلیل خواص آنتی اکسیدانی، محتوای بالای مواد معدنی و ویتامین ها، سیستم ایمنی را تقویت می کند، دارای خواص ضد ویروسی و ضد میکروبی است.

چگونه آن را درمان کنیم؟ معادل یک فنجان آب را بجوشانید، پس از جوش آمدن، حرارت را متوقف کنید و یک قاشق چایخوری دارچین ساییده شده را به مدت 5 دقیقه با درب دم کنید. برای درمان موثرتر، کمی آب لیمو، 1/2 قاشق چایخوری پودر زنجبیل اضافه کنید و با کمی عسل شیرین کنید. در واقع، ترکیب دارچین، عسل و لیمو یکی از مفیدترین ترکیبات از نظر سلامتی است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.